Gradski savez KUD-ova Grada Kutine

Dani repušničke kulture

48275225 1651361788343843 5873871237641404416 o

U subotu, 8. prosinca 2018. , održani su osmi "Dani repušničke kulture". Tradicionalna manifestacija, čiji je osnivač i organizator od 2010. KUD "Repušnica", koja okuplja izvođače koji su iz Repušnice ili imaju neku vezu sa Repušnicom, a ove godine skupilo se 130 izvođača. U programu je su sudjelovali učenici Područne škole Repušnica, Mažoretkinje Grada Kutine te domaćini.

Program su otvorili najmlađi članovi KUD-a "Repušnica" i to naši mali vrtićanci, nakon kojih je slijedila izvedba folklorne skupine. Nakon domaćina uslijedili su učenici Područne škole Repušnica koji su imali bogat prigodni program.

Nakon promocija CD-a "KUD "Repušinca" Pjesme i plesovi", slijedio je nastup mlađe tamburaške skupine društva, te nastup Mažoretkinja. Za sam kraj odrasle članice sudjelovale su u modnoj reviji "Zima Proljeće u Lonjskome polju" gdje su predstavime "must have" sezone: drva, sir, mlijeko, šljivovicu, tačke i ostalo.

Kako je to izgledalo možete pogledati na facebook stranicama KUD-a "Repušnica" te na Kutina Info.

Copyright © 2019 by KUD "Repušnica". All Right Reserve.